Ateliér G.Arch

Pracujeme pre Vás 

V ateliéri G.Arch Vám ponúkame odborný a tvorivý prístup k riešeniu jednotlivých záhrad, terás, parkov, a pod. Dôležitá je naša spolupráca, kde sa z klientov stávajú dobrí priatelia. Môžte sa spoľahnúť na servis a starostlivosť aj po zrealizovaní záhrady.

Ing. Katarína Gloneková

Ing. Katarína Gloneková

Autorizovaný krajinný architekt

Ing. Lenka Bôžeková

Ing. Lenka Bôžeková

Stavebný projektant

Ing. Barbora Vančurová

Ing. Barbora Vančurová

Biotechnik parkových a krajinných úprav

Bc. Janka Gloneková

Bc. Janka Gloneková

Projektant

Náš príbeh začal popri štúdiu záhradnej a krajinnej architektúry v Nitre. Svoje skúsenosti sme si ďalej rozšírili v Prahe vo viacerých ateliéroch ako: In-site, Schlitz, Flera a pod. Nakoniec sme sa rozhodli založiť na Slovensku ateliér pod menom G.Arch a spoločne tak pracovať na prírode blízkych záhradách, parkoch a vertikálnej zeleni. Svoje skúsenosti pretvárame do záhrad od roku 2014.

V našej tvorbe sa snažíme zanechať ducha a vniesť myšlienku (históriu, príbeh) danému miestu, popritom však rešpektovať ľudskú mierku a okolie. Pretvárame prostredie pre lepší život a budúce generácie, vzdelávame a budujeme povedomie o sile prírody.

Čo sú naše hodnoty?

  • Máme bohatú kultúru a krásu prírody pre ktorú k nám prichádzajú aj zo zahraničia. Tradícia našich predkov nepotrebuje duplikovať japonské záhrady.
  • Existuje veľa drevín, ktoré rýchlo rastú a je s nimi nízka údržba. Netreba svoj obzor zamerať len na tuje, ktoré podliehajú rôznym stresovým faktorom či chorobám a hlavne: “Predsa platíte za záhradu, ktorá je originálna a nie kópia.”
  • Záhradná architektúra je kreatívna tvorba s prelínaním viacerých odborov a profesií. Vedomosti a prax, s ktorou k Vám odborník prichádza, nie sú zadarmo.

Chcete sa stáť súčasťou nášho tímu ateliér G.Arch? Kontaktujte nás so svojím CV a portfóliom na mail@ateliergarch.sk

Máte záujem o záhradu?
Kontaktujte nás
Telefónne čísloMESTO / OBEC * Chcem riešiť:Rodinnú záhraduZelenú strechuTerasuParkInéFotky stávajúceho stavu
Mám záujem o štúdiuMám záujem o vizualizácieMám záujem o kompletný projekt s realizačnou dokumentáciou